Transport ciężarowy Włochy

Transport z Włoch i do Włoch to główny profil działania QUALITY LOGISTICS.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
tel. 0048 694 992 305
email: roberto@qualitylogistics.pl

 

Dostarczamy towary na trasie Polska-Włochy. Każdego roku obsługujemy kilkuset zadowolonych klientów. Wielu z nich współpracuje z nami od lat. Owocem tej współpracy jest regularny transport Włochy-Polska.

 

Obsługujemy wszystkie kraje Unii europejskiej, jednak najbliższe naszemu sercu są Włochy. Transport odbywa się w obu kierunkach sprawnie i w ustalonych terminach.

 

Towary naszych klientów trafiają w odpowiednim czasie we właściwe miejsce.

 

Aby świadczyć dla Państwa transport w relacji Polska-Włochy i Włochy-Polska na najwyższym poziomie dysponujemy nowoczesnymi autami o zróżnicowanych parametrach co pozwala nam na bezproblemowy oraz bezpieczny przewóz różnego rodzaju ładunków. Wyróżnia nas moc samochodów 510KM, gdzie standardem na rynku jest 440 – 460 KM. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej pokonywać trasy, w szczególności te prowadzące przez tereny górskie.

 

Nasze rzetelne i partnerskie podejście do biznesu zostało potwierdzone certyfikatem Rzetelna Firma. Wszystkie samochody są wyposażone w system GPS. W każdej chwili wiemy gdzie znajduje się towar powierzony nam przez klientów.

 

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego Klienta, taka współpraca będzie przebiegała jak najlepiej.